На останній хвилині: СК «Дніпро-1» програв харківському «Металісту 1925»
Дніпро
У понеділок, 14 квітня, спортивний клуб «Дніпро-1» у Харкові проводив матч 24-го туру Української Прем’єр-Ліги. Суперником був місцевий «Металіст 1925». Нажаль, дніпряни втратили перемогу у компенсований арбітром до другого тайму час.
Альпіністка з Дніпра Ірина Караган підкорила гору Аннапурна І
Дніпро
Події Спорт
12 квітня 2024 року, за три дні до дня народження, жителька Дніпра Ірина Караган побувала на горі Аннапурна І. Це вже друга гора-восьмитисячник, вершину якої жінці вдалося підкорити.
Веслувальниця з Дніпропетровщини Анастасія Коженкова виборола бронзову медаль на етапі Кубка світу
Дніпро
Спорт Події
Олімпійська чемпіонка 2012 року, Анастасія Коженкова у складі української команди стала бронзовою призеркою на етапі Кубка світу з академічного веслування.
Легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучіх потрапила до списку Forbes
Дніпро
Спорт Події
Дніпровська спортсменка Ярослава Магучіх увійшла до списку “30 найуспішніших людей Європи віком до 30 років” у категорії “Спорт”.
Спортсменка з Дніпропетровщини перемогла на Кубку Європи зі скелелазіння
Дніпро
Змагання проводилися цими вихідними в Італії. Спортсменка з Дніпропетровщини та змінного складу школи вищої спортивної майстерності Дніпропетровської обласної ради Казбекова Рафаель здобула перемогу у своїй категорії!
ФК «Кривбас» отримав бронь від мобілізації: подробиці
Кривий Ріг
Події Спорт
Криворізький клуб було визнано критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Таким чином, військовозобов’язані гравці та персонал футбольного клубу отримали бронь від мобілізації.
Спортсмени з Дніпра вибороли 26 нагород чемпіонату України з плавання
Дніпро
Спорт Події
З 17 по 19 березня в полтавському басейні “Акварен” проходив зимовий чемпіонат України з плавання серед кадетів. У змаганнях взяли участь майже 270 учасників із 17 областей країни та Києва.
Молоді боксери з Дніпропетровщини вибороли три медалі на Чемпіонаті України
Дніпро
Спорт Події
Юні боксери з Дніпропетровщини вибороли три медалі на Чемпіонаті України. Змагання проходили у Вінниці серед юніорів
Захисник СК «Дніпро-1» Василь Кравець перейшов до «Полісся»